logo_akademia_czarne

Kwiecień 2020 w Akademii Kawashi – komunikat dla wszystkich sekcji

W związku z aktualną sytuacją w kraju, wszystkie treningi w Naszych sekcjach, zostają w dalszym ciągu zawieszone, przynajmniej do końca kwietnia. W tej sytuacji opłaty za treningi za miesiąc kwiecień nie obowiązują. Jednocześnie prosimy o uregulowanie zaległości, jeśli takowe występują za miesiąc marzec. Treningi marcowe, które się nie odbyły, będziemy odrabiać jak sytuacja wróci do normy.

Aby nie pozostawić Naszych ćwiczących, przedstawiamy dwie propozycje na kwiecień. Pierwsza to mamy w planie stworzyć filmiki instruktażowe/treningi online głównie z zakresu form bez broni oraz z bronią (nauka sekwencji, pojedynczych elementów i nowych form/układów). Filmiki dla osób od ok 8 r.ż po ok 30 min 2-3 razy w tyg przez kwiecień z dodatkowymi atrakcjami typu konkursy. Jeśli są Państwo zainteresowani takimi „treningami” to prosimy o wysłanie e-maila na biuro@kawashi.pl w tytule wpisując „imię i nazwisko uczestnika – treningi online” Uważamy, że uczciwe będzie jeśli koszt takich treningów byłby wg. uznania. W zależności od tego jak ocenicie Państwo wartość takich filmików, taką kwotę wpłacicie pod koniec miesiąca. Im więcej będzie zainteresowanych osób z danej grupy wiekowej i poziomu zaawansowania tym „lekcje” będą bardziej spersonalizowane.

Propozycja filmików to jedna z opcji dla Naszych ćwiczących. Druga zaś to uruchamiamy akcję „Kawashi Fan”, której głównym celem jest wsparcie Naszej działalności w tym trudnym okresie. „Kawashi Fan” to limitowany zestaw składający się z: T-shirta (do wybrania 5 wzorów), skarpetek antypoślizgowych oraz naklejek. Jeśli chcielibyście Państwo nam pomóc a jednocześnie zakupić coś tematycznego dla sympatyka Naszego klubu to jest bardzo dobry moment. Zakupu można dokonać w Naszym sklepie internetowym www.store.kawashi.pl Opcje odbioru zamówienia przedstawione są na stronie danego zestawu. Zatem już teraz, z góry dziękujemy wszystkim Fanom Kawashi za wsparcie i mamy nadzieję do jak najszybszego zobaczenia na treningach 🙂 Kolejny komunikat z planami na miesiąc maj przedstawimy tutaj na stronie pod koniec kwietnia. Do zobaczenia !