logo_akademia_czarne

Powrót na treningi – sekcja Siedlce

W związku z decyzją władz. Od 18 maja mamy możliwość powrotu na treningi. Na początek uruchamiamy Naszą salę przy ulicy Ujrzanowskiej. Zatem wszystkie treningi, które odbywały się w Medyku na Młynarskiej na ten moment przenosimy na salę na Ujrzanowską. Najprawdopodobniej w tym sezonie nie wrócimy już na salę przy ulicy Młynarskiej. Żeby sprostać wszystkim narzucanym Nam wymaganiom, grafik zajęć uległ zmianie. Kilka ważnych informacji poniżej:
– w grupie możemy mieć max 12 osób plus trener. Zatem prosimy jeszcze raz o potwierdzenie czy Państwo decydują się na poniższy grafik (sms na 600 539 233 z imieniem i nazwiskiem uczestnika) Na potwierdzenia czekamy do poniedziałku 18 maja, włącznie. Jeśli nie otrzymamy smsa, dana osoba zostaje skreślona z listy.
– szatnie oraz poczekalnie będą nieczynne zatem dzieci powinny przyjeżdżać na salę przebrane. Zostawiają tylko w poczekalni buty i ew kurtkę i wchodzą na salę. Zalecamy aby dzieci ćwiczyły w skarpetkach antypoślizgowych.
– przy wejściu obowiązuje dezynfekcja rąk wszystkich wchodzących do lokalu. Jednocześnie prosimy aby rodzice nie wchodzili do lokalu jeśli nie ma takiej potrzeby.
– pomiędzy grupami będzie 15 minut przerwy abyśmy mogli przygotować salę na następną grupę. Prosimy aby nie wchodzić do lokalu zbyt wcześnie. max 5 min przed rozpoczęciem treningu.

Opłaty:
– maj – ze względu na to iż w marcu nie odbyły się wszystkie treningi, opłata w maju nie obowiązuje.
– czerwiec – opłata za treningi w czerwcu 90 zł

Poniżej przedstawiamy grafik w poszczególnych grupach. Przypominamy o tym aby potwierdzić Nam smsem czy decydują się Państwo ostatecznie aby nie blokować miejsca innym. Oprócz poniższego grafiku istnieje możliwość zorganizowania treningów indywidualnych lub w małych grupach w innych terminach (weekendy lub w tygodniu w godzinach przed południem) W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

1. roczniki 2015-2014
2. roczniki 2013-2012
3. roczniki 2011-2010
4. roczniki 2009 +