camp_glowne_2018

Informacje organizacyjne dot. letnich obozów 2021

Poniżej przedstawiamy kilka informacji organizacyjnych dot. Letnich obozów w 2021r.

WPŁATY
Zgodnie z informacjami podanymi na podstronach poszcz. obozów http://www.kawashi.pl/obozy/ prosimy o dokonanie wpłat za obóz do 15 czerwca 2021. Przelewem lub gotówką na treningach.

BONY TURYSTYCZNE
Istnieje możliwość wykorzystania bonów turystycznych na tegorocznych obozach. Osoby, które chcą wykorzystać bon, prosimy o e-mail na biuro@kawashi.pl w mailu prosimy podać następujące informacje: Imię i nazwisko uczestnika, na jaki obóz chcą Państwo wykorzystać bon oraz nr tel. do rodzica, który będzie pod telefonem w ustalonym przez nas wcześniej dniu, np. będzie to drugi dzień obozu (będziemy wcześniej dawać znać) Ośrodek skontaktuje się tego dnia w celu przejścia procedury wykorzystania bonu (trzeba będzie podać nr bonu oraz kod, który dostaną Państwo smsem). Prosimy aby przed obozem zarejestrować się na PUE ZUS w celu otrzymania bonu. Szczegóły są tutaj https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/bonturystyczny Jednocześnie informujemy, że osoby, które chcą wykorzystać bon, pomniejszają wpłatę za obóz o 500 zł.

KARTY OBOZOWE
Na podstronach poszcz. obozów http://www.kawashi.pl/obozy/ pojawiły się karty obozowe do pobrania. Prosimy o wypełnienie i dostarczenie na trening. Prosimy w miarę możliwości aby oddać karty do końca czerwca.

SZCZEGÓŁY DOT. WYJAZDU
Szczegółowe informacje dot. miejsca i godzin wyjazdu, listę rzeczy co zabrać na obóz itp. będą zamieszczone na ok 7 dni przed wyjazdem na podstronach poszczególnych obozów http://www.kawashi.pl/obozy/

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji na email biuro@kawashi.pl lub messenger http://m.me/kawashi.group