SEKCJA

SIEDLCE

do 11 r.ż (roczniki 2010 i młodsi)

OPIS TRENINGÓW

Kliknij aby zapoznać się z charakterystyką zajęć (opis wkróce będzie dostępny)

Grupa zaawansowana dzieci Kawashi Kids Sport. Aby uczestniczyć w treningach tej grupy należy spełnić wymagania określone na sezon 2020/2021.

Wymagania: osoby posiadające minimum 6 stopień (pas biało-zielony) automatycznie przechodzą do tej grupy. Ćwiczący z niższymi pasami muszą wykazać się zaangażowaniem, odpowiednią postawą na zajęciach oraz
umiejętnością wykonania formy/układu bez broni oraz przynajmniej jednego z wymienionych elementów akrobatycznych (przejście/przerzut w przód, przerzut w tył, aerial (gwiazda bez rąk) Poniżej znajduję się lista osób zakwalifikowanych do tej grupy.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w zajęciach do dnia 25 sierpnia poprzez formularz dostępny na dole strony ! W przeciwnym wypadku dana osoba zostaje skreślona z listy. Jednocześnie informujemy, że wymienione osoby nie mają obowiązku uczestnictwa w tej grupie i mogą zapisać się wg. swojego rocznika do grup początkujących.

Kawashi Kids Sport (roczniki 2010 i młodsi)

Wtorki i Czwartki w godz. 18:20-19:20

Jednocześnie informujemy, że w pierwszym tygodniu zajęć trenerzy prowadzący wybiorą kilka wyróżniających się osób, które będą miały dodatkowe 20 min treningu (po treningu głównym czyli wtorki i czwartki 19:20-19:40) kryterium wyboru będzie poziom umiejętności głównie z zakresu kopnięć i akrobatyki.

Miejsce treningów:

Sala Akademii Kawashi w hali na ul. Terespolskiej 14 (wjazd od ulicy Ujrzanowskiej)​

Trenerzy: Piotr Nasiłowski, Patryk Malewicki oraz asystenci z Kawashi Team

Koszt treningów: 110 zł za miesiąc

FORMULARZ POTWIERDZENIA UDZIAŁU

  Imię i nazwisko uczestnika zajęć (wymagane)

  Adres email: (wymagane)

  Telefon: (opcjonalnie)

  Jeśli posiadają Państwo pytania, prosimy je wpisać w poniższe pole

  * Jeśli nie otrzymają Państwo e-maila zwrotnego, prosimy sprawdzić folder SPAM. Jeśli tam także nie pojawiła się wiadomość, prosimy o kontakt na biuro@kawashi.pl

  Copyright 2005 © All rights Reserved. Design by Kawashi Group