• Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych zajęć !!! Oferujemy treningi skierowane zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.
  • Zajęcia Sportowego Karate z elementami Akrobatyki i Tricków. Zapraszamy dzieci już od 5 r.ż. !!! :)

Poszukujemy trenerów !

Akademia Kawashi rozpoczyna nowy rozdział ! Planujemy rozwinąć swoją działalność poza powiat Siedlecki. Zapraszamy do współpracy chętne osoby z całej Polski. Poszukujemy w szczególności młodych ludzi w wieku 18-30 lat, mających doświadczenie w formach przy muzyce, tradycyjnych sztukach walki oraz w trickingu. Pomagamy uzyskać państwowe uprawnienia do prowadzenia zajęć oraz przekazujemy wszelkie informacje, materiały szkoleniowe, reklamowe itd. Pomagamy w założeniu i prowadzeniu nowej sekcji Akademii Kawashi. Dajemy pełne wsparcie oraz aktywnie uczestniczymy w jej rozwoju, zarówno w początkowej fazie jak i późniejszym okresie działalności. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących tej oraz innych form współpracy trenerskiej prosimy o kontakt mailowy biuro@kawashi.pl. Działaj pod szyldem Akademii Kawashi realizując nasze programy treningowe ! Dołącz do nas i reprezentuj razem z nami Grupę Kawashi !

joomla templates top joomla templates template joomla

AKADEMIA KAWASHI

Akademia Kawashi powstała w celu propagowania nowych dyscyplin sportowych łączących w sobie sztuki walki, akrobatykę oraz inne techniczne/koordynacyjne dyscypliny sportu. Oferowane przez nas rodzaje zajęć przeznaczone są dla dzieci, mlodzieży jak i dorosłych.

Dołącz do nas !!! W Akademii Kawashi prowadzimy treningi z nowych dyscyplin sportowych łączących w sobie sztuki walki i akrobatykę. Są to Martial Arts Tricking (Tricki Sztuk Walki) oraz Sportowe Karate (widowiskowe konkurencje form przy muzyce). Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą !!! :)

 

Copyright © 2014 Kawashi Group